of 129
Messi. Chłopiec, który zawsze się spóźniał (a dziś jest pierwszy)

Messi. Chłopiec, który zawsze się spóźniał (a dziś jest pierwszy)Wydawnictwo:
 
Data publikacji: Nov. 07, 2012

Język: polski

Liczba stron: 129

ISBN:: 9788363248383

Opis książki:

W historii futbolu zaledwie czterech piłkarzy ma miejsce na najwyższym stopniu podium: Pelé, Di Stéfano, Cruyff i Maradona.
Od kilku lat Argentyńczyk Lionel Messi uparcie dobija się do drzwi tego elitarnego klubu, a jego cotygodniowe występy potwierdzają, że jest panem i władcą piłki. Sportowiec takiej wielkości, gwiazda Barcelony, zdobywca trzech Złotych Piłek i nagrody Piłkarza Roku według FIFA zasługuje na coś więcej niż zwykłą hagiografię.
Leonardo Faccio stworzył fascynujący portret najsłynniejszego piłkarza na świecie, który w wieku zaledwie 24 lat pobił wszelkie możliwe rekordy. Wszystkie szczegóły – od rodziny i przyjaciół po walkę z naturą, co niemalże kosztowało go piłkarską karierę – łączą się w tej książce, tworząc najbardziej kompletną biografię argentyńskiej gwiazdy. Nieśmiały, niski, o wątłej posturze chłopiec, który stał się najcenniejszym klejnotem największego spektaklu świata.

Original title https://poczytajto.pl/messi-chlopiec-ktory-zawsze-sie-spoznial-a-dzis-jest-pierwszy-leonardo-faccio-1.html

Director

Wydawnictwo:

Udostępnione0

Podobne publikacje:

Sekrety mody
Jak zostałam nianią Polaków
Nasza miłość, moja zdrada, twoja śmierć
Ostatni wywiad
Eliksir Sopotu
Ja, kapitan
Skazani na sukces
Afronauci. Z Zambii na Księżyc
Honor żołnierza
Drzewo świata. Struktura symboliczna słupa ze Zbrucza
Marlene. Wydanie 2
Lata wojen