of 212
Najeźdźcy

Najeźdźcy


Kategoria:

Wydawnictwo:
 
Język: polski

Liczba stron: 212

ISBN:: 9788366329584

Opis książki:

Cheryl zawsze była na uboczu idealnej społeczności Little Neck Cove. Wie, że nie pasuje do perfekcyjnych żon perfekcyjnych mężów. One też to wiedzą. Kobieta w ich świecie ma swoją datę przydatności towarzysko-związkowej i Cheryl doskonale wie, że jej czas właśnie mija. Rozpaczliwie próbuje odnaleźć namiastki bliskości i udawać, że znajduje radość w swoim życiu. Kiedy pasierb Cheryl, Teddy, zostaje wyrzucony ze studiów i wraca do rodzinnego domu, drobne rysy na obrazie idealnego życia zamieniają się w głębokie pęknięcia. On też tu nie pasuje.
Z początkiem lata sąsiedzi Cheryl zaczynają się organizować przeciwko obcym pojawiającym się na ich terenie. Oskarżają ich o akty wandalizmu i przemocy, próbując zachować nieskazitelne wyobrażenia o samych sobie. Biały płot, którym odgradzają Little Neck Cove od reszty świata, staje się dla Cheryl i Teddy’ego pułapką bez wyjścia.
Ze znanych motywów znudzonych żon, rozleniwionych młodzieńców, zdradzających mężów i podejrzliwych sąsiadów Karolina Waclawiak buduje zupełnie nową, intrygującą opowieść o starzeniu się, dysfunkcyjnych związkach i nie całkiem spokojnym życiu na przedmieściach.
Następczyni Johna Updike`a.Guardian
Idealnie mroczna lektura.Vanity Fair
Zręczny humor i wnikliwe spojrzenie.Oprah Magazine
Ta powieść sprawi, że wstrzymasz oddech aż do ostatniej strony.Roxane Gay

Original title https://poczytajto.pl/najezdzcy-karolina-waclawiak.html

Director

Wydawnictwo:

Udostępnione0

Podobne publikacje:

Małgośka
Kolonia
Z aniołem do nowego świata
Przypomnij mi, kim jestem
Bob Honey robi swoje
Mundur
Zgwałcona
NIKSY
Zuzanna nie istnieje
Wielki marynarz
Letnicy 3: Historia Frederika
Mio, mój Mio